| Brand | WAUDOG |
| TM / series | WAUDOG Clothes |
| Product type | Overalls |
| Material | Polyester |
| Length, inch | 10,6-11,8" |
| Neck circumference, inch | 10,6-11,8" |
| Chest circumference, inch | 15,7-16,9" |
| Quantity in packing, piece | 1 |
| Size | XS30 |
| Design | Military |
| Country of origin of goods | UA |
| Pets | For dogs |