| Brand | WAUDOG |
| TM / series | WAUDOG Clothes |
| Product type | Overalls |
| Material | Polyester |
| Length, inch | 11,4-12,6" |
| Neck circumference, inch | 11,8-13" |
| Chest circumference, inch | 18,5-19,7" |
| Quantity in packing, piece | 1 |
| Size | S32 |
| Design | Military |
| Country of origin of goods | UA |
| Pets | For dogs |